Tõstetavad põrandad   Lõppviimistlusega paneelid   Kaltsiumsulfaadist paneel

Tõstetava põranda ehk topeltpõranda lahendust kasutatakse enamasti spetsiifilise otsatarbega ruumides nagu serveriruum või juhtimiskeskus, kuid need on leidnud kasutamist büroodes, haiglates, kodu- ja avalikes hoonetes.  Tõstetava põranda põhiline eesmärk on paigaldada ruumis olevaid kaableid või torustikke põranda alla. Serveriruumides vajaliku jahutussüsteemi saab tõstetava põranda abil paigaldada serverikappide alla. Büroode rendipindadel võimaldab topeltpõrand mugavalt ja ilma suurema kuluta tõsta ümber elektri- ja telefonikaableid.

Kuna tõstetavad põrandad pakuvad paremat võimalust kommunikatsioonide paigaldamiseks ja peitmiseks ning ekspluatatsiooni käigus ümberpaigutamiseks, võiks need uusehitistesse planeerida juba projekteerimisprotsessis traditsioonilise aluspõranda asemel.

Kaltsiumsulfaadist paneel
Kaltsiumsulfaadist paneel
Kaltsiumsulfaadist paneel

Mõõdud:
Paneel 600x600x30 mm. Paneeli kaal 45 kg/m2.

Paneel 600x600x34 mm. Paneeli kaal 51 kg/m2.
Paneel 600x600x36 mm. Paneeli kaal 54 kg/m2.
Paneeli paksusele lisandub viimistlusmaterjali paksus.


Põrandapaneel on toodetud kaltsiumsulfaadist e. kipsist, 100% taaskasutatud materjalist. Kaltsiumsulfaatpaneelid on tugevamad, suurema kandevõimega ja kõrgema tulekindlusega, kui puitlaastpaneelid. Põrandapaneeli katte lõppviimistluse võib valida 150 erineva tehase pakutava viimistlusmaterjali seast (vt. PDF INFOLEHED). Pakkuda on kõrgsurvelaminaat, pvc, linoleum, naturaalne parkett, graniit, marmor või keraamiline plaat. Suuremate objektide puhul on võimalik viimistlusmaterjali valikus arvestada ka kliendi soovidega. Paneeli alumine külg on kaetud fooliumiga tagamaks paneeli parema tule- ja niiskuskindluse.

Punktkoormused ja kandevõimed on esitatud tootelehel.


Kaltsiumsulfaadist paneel

Kaltsiumfoolium_tooteleht.pdf

Esita tootele päring


Põrandapaneel on toodetud kaltsiumsulfaadist e. kipsist, 100% taaskasutatud materjalist. Kaltsiumsulfaatpaneelid on tugevamad, suurema kandevõimega ja kõrgema tulekindlusega, kui puitlaastpaneelid. Põrandapaneeli katte lõppviimistluse võib valida 150 erineva tehase pakutava viimistlusmaterjali seast (vt. PDF INFOLEHED). Pakkuda on kõrgsurvelaminaat, pvc, linoleum, naturaalne parkett, graniit, marmor või keraamiline plaat. Suuremate objektide puhul on võimalik viimistlusmaterjali valikus arvestada ka kliendi soovidega. Paneeli alumine külg on kaetud galvaniseeritud teraslehega tagamaks paneeli parema kandevõime ning tule- ja niiskuskindluse.

Punktkoormused ja kandevõimed on esitatud tootelehel.


Kaltsiumsulfaadist paneel

Kaltsiumteras_tooteleht.pdf

Esita tootele päring