Tõstetavad põrandad   Lõppviimistlusega paneelid   Puitlaastplaadist paneel

Tõstetava põranda ehk topeltpõranda lahendust kasutatakse enamasti spetsiifilise otstarbega ruumides nagu serveriruum või juhtimiskeskus, kuid need on leidnud kasutamist ka büroodes, haiglates, kodu- ja avalikes hoonetes.  Tõstetava põranda põhiline eesmärk on paigaldada ruumis olevaid kaableid või torustikke põranda alla. Serveriruumides vajaliku jahutussüsteemi saab tõstetava põranda abil paigaldada serverikappide alla. Büroode rendipindadel võimaldab topeltpõrand mugavalt ja ilma suurema kuluta tõsta ümber elektri- ja telefonikaableid.

Kuna tõstetavad põrandad pakuvad paremat võimalust kommunikatsioonide paigaldamiseks ja peitmiseks ning ekspluatatsiooni käigus ümberpaigutamiseks, võiks need uusehitistesse planeerida juba projekteerimisprotsessis traditsioonilise aluspõranda asemel.

 

Puitlaastplaadist paneel
Puitlaastplaadist paneel
Puitlaastplaadist paneel

Mõõdud:
Paneel 600x600x38 mm. Paneeli kaal 28 kg/2

Paneeli paksusele lisandub viimistlusmaterjali paksus.


Põrandapaneel on toodetud kõrgsurvepuitlaastplaadist. Põrandapaneeli katte lõppviimistluse võib valida 150 erineva tehase pakutava viimistlusmaterjali seast (vt. PDF INFOLEHED). Pakkuda on kõrgsurvelaminaat, pvc, linoleum, naturaalne parkett, graniit, marmor või keraamiline plaat. Suuremate objektide puhul on võimalik viimistlusmaterjali valikus arvestada ka kliendi soovidega. Paneeli alumine külg on kaetud fooliumiga tagamaks paneeli parema tule- ja niiskuskindluse.

Punktkoormused ja kandevõimed on esitatud tootelehel.


Puitlaastplaadist paneel

Puitlaastfoolium_tooteleht.pdf

Esita tootele päring

Mõõdud:
Paneel 600x600x28,5 mm. Paneeli kaal 23 kg/m2.

Paneel 600x600x30,5 mm. Paneeli kaal 24,5 kg/m2.
Paneel 600x600x38,5 mm. Paneeli kaal 31 kg/m2.
Paneeli paksusele lisandub viimistlusmaterjali paksus.


Põrandapaneel on toodetud kõrgsurvepuitlaastplaadist. Põrandapaneeli katte lõppviimistluse võib valida 150 erineva tehase pakutava viimistlusmaterjali seast (vt. PDF INFOLEHED). Pakkuda on kõrgsurvelaminaat, pvc, linoleum, naturaalne parkett, graniit, marmor või keraamiline plaat. Suuremate objektide puhul on võimalik viimistlusmaterjali valikus arvestada ka kliendi soovidega. Paneeli alumine külg on kaetud galvaniseeritud teraslehega tagamaks paneeli parema kandevõime ning tule- ja niiskuskindluse.

Punktkoormused ja kandevõimed on esitatud tootelehel.


Puitlaastplaadist paneel

Puitlaastteras_tooteleht.pdf

Esita tootele päring